Bir Deniz Hikayesi


Hayatın ayırdığı bir aile, oğlunu annesiz büyütmek zorunda kalan bir baba... Sıcacık öyküsü ve güçlü oyuncu kadrosu ile "Bir Deniz Hikayesi", yakında Kanal D'de başlıyor.Daha fazla..

Bir Deniz Hikayesi

Arka Sokaklar

Polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.Daha Fazla..

Arka Sokaklar

Küçük Ağa

50. Final Chapter

Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır. Daha fazla..

Küçük Ağa

Erler Film A.Ş.

Erler Film GörselErler Film had been founded in 1960 by renowned director and producer Türker İnanoğlu in İstanbul as a film production company. With its headquarters in Beykoz (İstanbul), Erler Film, which is the oldest production company in Turkey, is still one of the main actors of the business. The biggest production company in 1960s and 1970s, Erler Film also started to produce TV series as of 1990s.

smile

On Air TV Series

Arka Sokaklar

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan polis timinin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları, mizah süzgecinden de geçip, eğlenceli ve keyifli bir anlatımla ekrana geliyor.

More...
Küçük Ağa

Temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

More...
!-- BOX SECTION -->
Bir Deniz Hikayesi

Hayatın ayırdığı bir aile, oğlunu annesiz büyütmek zorunda kalan bir baba... Sıcacık öyküsü ve güçlü oyuncu kadrosu ile "Bir Deniz Hikayesi", yakında Kanal D'de başlıyor.

Daha Fazla...